| Kod | 2240411103 |
| EAN | 9008594480711 |
| Nr katalogowy | 024142103 |
| Waga | 13,8000 kg |
| Rama | 29" Alloy 6061 MTB ULTRA TB / M-1306 |
| Widelec: | RockShox JUDY-SILVER-AIR-TK-RL-LB 100mm |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| Manetki: | Shimano Deore M6100-12 |
| Hamulce: | Shimano M4100 / MT410 2-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT30 CL 180 / 160 |
| Opona przód: | Maxxis Rekon Race EXO 57-622 |
| Opona tył: | Maxxis Rekon Race EXO 57-622 |
| Kierownica: | KTM Comp Flat Top 720/740mm |
| Mostek: | KTM Team 7° |
| Stery: | KTM Team drop/in 1.1/8"-1.5" |
| Chwyty: | KTM Prime silicone |
| Siodło: | KTM Comp MTB Sport |
| Sztyca: | KTM Team 27.2/350/400 |
| Zacisk: | KTM Line clamp QR - 31.8 |
| Korba: | Shimano Deore M6100 32T |
| Suport: | Shimano BB-MT500 |
| Napęd: | Shimano M6100-12 |
| Zębatka: | Shimano M6100-12 / 10-51 |
| Pedały: | KTM Team MTB SB |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: 29" Alloy 6061 MTB ULTRA TB / M-1306 Widelec: RockShox JUDY-SILVER-AIR-TK-RL-LB 100mm Tylna przerzutka: Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ Manetki: Shimano Deore M6100-12 Hamulce: Shimano M4100 / MT410 2-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT30 CL 180 / 160 Koła: KTM Line - Shimano HB-MT410 CL 32H 110 TA, KTM 28" Sport 32H; 622x22, Richman 2.0 INOX, black//KTM Line - Shimano FH-MT410 CL 32H 148 TA, KTM 28" Sport 32H; 622x22, Richman 2.0 INOX, black Opona przód: Maxxis Rekon Race EXO 57-622 Opona tył: Maxxis Rekon Race EXO 57-622 Kierownica: KTM Comp Flat Top 720/740mm Mostek: KTM Team 7° Stery: KTM Team drop/in 1.1/8"-1.5" Chwyty: KTM Prime silicone Siodło: KTM Comp MTB Sport Sztyca: KTM Team 27.2/350/400 Zacisk: KTM Line clamp QR - 31.8 Korba: Shimano Deore M6100 32T Suport: Shimano BB-MT500 Łańcuch: Shimano M6100-12 Kaseta: Shimano M6100-12 / 10-51 Pedały: KTM Team MTB SB