| Kod | 2260472217 |
| EAN | 9008594505384 |
| Nr katalogowy | 2260472217 |
| Rama | Gravelator 20 AL6061 TB/R5070/UDH |
| Widelec: | Gravel Carbon Fork F17 w/ mount |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES U6020-10 LG shadow |
| Manetki: | Shimano CUES U6030 / U6030 2-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT30 CL 160 |
| Opona przód: | Schwalbe G-One Overland 365 45-622 |
| Opona tył: | Schwalbe G-One Overland 365 45-622 |
| Kierownica: | KTM COMP II Road 440mm |
| Mostek: | KTM TEAM II Road -8° |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | KTM tape |
| Siodło: | KTM Line Sport |
| Sztyca: | KTM TEAM II 27.2/400 |
| Zacisk: | KTM Clamp 31.8 |
| Korba: | Shimano CUES U6030-9/10 46-32 |
| Suport: | Shimano RS500 pressfit Road |
| Napęd: | Shimano LG500 |
| Zębatka: | |
| Oświetlenie przód: | B&M Briq-S 60Lux |
| Oświetlenie tył: | AXA Juno for Dynamo |
| Bagażnik: | KTM light 42 snap-it 2.0/monkeyload|rack clip |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 flatmount |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Gravelator 20 AL6061 TB/R5070/UDH Widelec: Gravel Carbon Fork F17 w/ mount Tylna przerzutka: Shimano CUES U6020-10 LG shadow Manetki: Shimano CUES U6030 / U6030 2-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT30 CL 160 Opona przód: Schwalbe G-One Overland 365 45-622 Opona tył: Schwalbe G-One Overland 365 45-622 Kierownica: KTM COMP II Road 440mm Mostek: KTM TEAM II Road -8° Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: KTM tape Siodło: KTM Line Sport Sztyca: KTM TEAM II 27.2/400 Zacisk: KTM Clamp 31.8 Korba: Shimano CUES U6030-9/10 46-32 Suport: Shimano RS500 pressfit Road Łańcuch: Shimano LG500 Kaseta: Oświetlenie przód: B&M Briq-S 60Lux Oświetlenie tył: AXA Juno for Dynamo Bagażnik: KTM light 42 snap-it 2.0/monkeyload|rack clip Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025 flatmount