| Kod | 1260362113 |
| EAN | 9008594512610 |
| Nr katalogowy | 1260362113 |
| Rama | Myroon 29" Carbon UDH/M2866 |
| Widelec: | RockShox Judy Slv TK 29 100mm rem 15x110 |
| Tylna przerzutka: | Shimano GRX RX822-12 SGS shadow+ |
| Manetki: | Shimano 105 R7120/R7170 |
| Tarcze: | Shimano RT30 CL 180 |
| Opona przód: | Maxxis Rekon Race EXO Wire 57-622 |
| Opona tył: | Maxxis Rekon Race EXO Wire 57-622 |
| Kierownica: | KTM COMP II Road 460mm |
| Mostek: | KTM TEAM MTB 7° |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | KTM tape |
| Siodło: | KTM Line Sport |
| Sztyca: | KTM COMP 27.2/400 |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| Korba: | Shimano MT511-12 32T |
| Suport: | Shimano MT500 pressfit MTB |
| Napęd: | Shimano M6100-12 |
| Zębatka: | |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Myroon 29" Carbon UDH/M2866 Widelec: RockShox Judy Slv TK 29 100mm rem 15x110 Tylna przerzutka: Shimano GRX RX822-12 SGS shadow+ Manetki: Shimano 105 R7120/R7170 Tarcze hamulcowe: Shimano RT30 CL 180 Opona przód: Maxxis Rekon Race EXO Wire 57-622 Opona tył: Maxxis Rekon Race EXO Wire 57-622 Kierownica: KTM COMP II Road 460mm Mostek: KTM TEAM MTB 7° Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: KTM tape Siodło: KTM Line Sport Sztyca: KTM COMP 27.2/400 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm Korba: Shimano MT511-12 32T Suport: Shimano MT500 pressfit MTB Łańcuch: Shimano M6100-12 Kaseta: