| Kod | 1260356113 |
| EAN | 9008594512498 |
| Nr katalogowy | 1260356113 |
| Rama | Myroon 29" Carbon UDH/M2866 |
| Widelec: | RockShox Judy Slv TK 29 100mm rem 15x110 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore M6100-12 SGS shadow+ |
| Manetki: | Shimano Deore M6100-12 |
| Hamulce: | Shimano MT201 / UR300 2-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT30 CL 180 |
| Opona przód: | Maxxis Rekon Race EXO Wire 57-622 |
| Opona tył: | Maxxis Rekon Race EXO Wire 57-622 |
| Kierownica: | KTM COMP flat 2X 720mm |
| Mostek: | KTM COMP 7° |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | KTM COMP Lock |
| Siodło: | KTM Line Sport |
| Sztyca: | KTM COMP 27.2/400 |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| Korba: | Shimano MT511-12 32T |
| Suport: | Shimano MT500 pressfit MTB |
| Napęd: | Shimano M6100-12 |
| Zębatka: | |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Myroon 29" Carbon UDH/M2866 Widelec: RockShox Judy Slv TK 29 100mm rem 15x110 Tylna przerzutka: Shimano Deore M6100-12 SGS shadow+ Manetki: Shimano Deore M6100-12 Hamulce: Shimano MT201 / UR300 2-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT30 CL 180 Opona przód: Maxxis Rekon Race EXO Wire 57-622 Opona tył: Maxxis Rekon Race EXO Wire 57-622 Kierownica: KTM COMP flat 2X 720mm Mostek: KTM COMP 7° Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: KTM COMP Lock Siodło: KTM Line Sport Sztyca: KTM COMP 27.2/400 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm Korba: Shimano MT511-12 32T Suport: Shimano MT500 pressfit MTB Łańcuch: Shimano M6100-12 Kaseta: