| Kod | 1260352103 |
| EAN | 9008594512399 |
| Nr katalogowy | 1260352103 |
| Rama | Myroon 29" Premium Carbon UDH/M2876 |
| Widelec: | FOX 32SC Float 29" Perf 100mm rem 15x110 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| Manetki: | Shimano Deore XT M8100-12 |
| Hamulce: | Shimano Deore XT M8100 / M8110 2-Piston |
| Tarcze: | Shimano CL800 CL 160 freeza |
| Koła: | Mavic Crossmax 29 CL 110x15TA|622x25TC TLR / Mavic Crossmax 29 CL 148x12TA|622x25TC MS TLR |
| Opona przód: | Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 |
| Opona tył: | Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM flat 2X 720mm |
| Mostek: | KTM TEAM MTB 7° |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | KTM TEAM silicone |
| Siodło: | Selle San Marco Shortfit Open Fit Wide |
| Sztyca: | KTM TEAM 27.2/400 |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| Korba: | Shimano Deore XT M8100-12 34T |
| Suport: | Shimano MT800 pressfit MTB |
| Napęd: | Shimano M8100-12 |
| Zębatka: | |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Myroon 29" Premium Carbon UDH/M2876 Widelec: FOX 32SC Float 29" Perf 100mm rem 15x110 Tylna przerzutka: Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ Manetki: Shimano Deore XT M8100-12 Hamulce: Shimano Deore XT M8100 / M8110 2-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano CL800 CL 160 freeza Koła: Mavic Crossmax 29 CL 110x15TA|622x25TC TLR / Mavic Crossmax 29 CL 148x12TA|622x25TC MS TLR Opona przód: Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 Opona tył: Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 Kierownica: KTM TEAM flat 2X 720mm Mostek: KTM TEAM MTB 7° Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: KTM TEAM silicone Siodło: Selle San Marco Shortfit Open Fit Wide Sztyca: KTM TEAM 27.2/400 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm Korba: Shimano Deore XT M8100-12 34T Suport: Shimano MT800 pressfit MTB Łańcuch: Shimano M8100-12 Kaseta: