| Kod | 1260351113 |
| EAN | 9008594512375 |
| Nr katalogowy | 1260351113 |
| Rama | Myroon 29" Premium Carbon UDH/M2876 |
| Widelec: | FOX 32SC Float 29" Perf 100mm 15x110 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore XT Di2 M8250-12 GS shadow+ |
| Manetki: | Shimano Deore XT Di2 M8250 |
| Hamulce: | Shimano Deore XT M8200 / MT805 2-Piston |
| Tarcze: | Shimano CL800 CL 160 freeza |
| Koła: | Mavic Crossmax SL S 29 CL 110/15TA|622x25TSS TLR / Mavic Crossmax SL S 29 CL 148/12TA|622x25TSS MS T |
| Opona przód: | Schwalbe Racing Ray Evo SuperRace TLE 57-622 |
| Opona tył: | Schwalbe RICK XC PRO EVO SuperRace TLE 57-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM II flat 2X 720mm |
| Mostek: | KTM TEAM II 7° |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | ESI Chunky silicone |
| Siodło: | Selle San Marco Shortfit Open Fit Wide |
| Sztyca: | KTM TEAM II 27.2/400 |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| Korba: | Shimano Deore XT M8200-12 30T |
| Suport: | Shimano MT800 pressfit MTB |
| Napęd: | Shimano M8100-12 |
| Zębatka: | |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Myroon 29" Premium Carbon UDH/M2876 Widelec: FOX 32SC Float 29" Perf 100mm 15x110 Tylna przerzutka: Shimano Deore XT Di2 M8250-12 GS shadow+ Manetki: Shimano Deore XT Di2 M8250 Hamulce: Shimano Deore XT M8200 / MT805 2-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano CL800 CL 160 freeza Koła: Mavic Crossmax SL S 29 CL 110/15TA|622x25TSS TLR / Mavic Crossmax SL S 29 CL 148/12TA|622x25TSS MS TLR Opona przód: Schwalbe Racing Ray Evo SuperRace TLE 57-622 Opona tył: Schwalbe RICK XC PRO EVO SuperRace TLE 57-622 Kierownica: KTM TEAM II flat 2X 720mm Mostek: KTM TEAM II 7° Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: ESI Chunky silicone Siodło: Selle San Marco Shortfit Open Fit Wide Sztyca: KTM TEAM II 27.2/400 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm Korba: Shimano Deore XT M8200-12 30T Suport: Shimano MT800 pressfit MTB Łańcuch: Shimano M8100-12 Kaseta: