| Kod | 1260350108 |
| EAN | 9008594512320 |
| Nr katalogowy | 1260350108 |
| Rama | Myroon 29" NanoPremium Carbon UDH/M2886 |
| Widelec: | FOX 32SC Float 29" Factory 100mm 15x110 |
| Tylna przerzutka: | Shimano XTR Di2 M9250-12 GS shadow+ |
| Manetki: | Shimano XTR Di2 M9250 |
| Hamulce: | Shimano XTR M9220 / MT805 2-Piston |
| Tarcze: | Shimano CL900 CL 160 freeza |
| Koła: | Mavic Crossmax ULTI. Carbon 29 CL 110/15TA|622x30TSS TLR / Mavic Crossmax ULTI. Carbon 29 CL 148/12T |
| Opona przód: | Schwalbe Racing Ray Evo SuperRace TLE 57-622 |
| Opona tył: | Schwalbe RICK XC PRO EVO SuperRace TLE 57-622 |
| Kierownica: | FSA KFX SIC Carbon 65x780mm |
| Stery: | FSA ACR drop/in 1.5" internal |
| Chwyty: | ESI Chunky silicone |
| Siodło: | Selle Italia SLR Boost flow Carbon Rails |
| Sztyca: | KTM PRIME II Carbon flex 27.2/400 |
| Zacisk: | KTM PRIME Carbon CLT14 - 31,8mm |
| Korba: | Shimano XTR M9200-12 Carbon 32T |
| Suport: | Shimano BB94-41A pressfit |
| Napęd: | Shimano M9100-12 |
| Zębatka: | |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Myroon 29" NanoPremium Carbon UDH/M2886 Widelec: FOX 32SC Float 29" Factory 100mm 15x110 Tylna przerzutka: Shimano XTR Di2 M9250-12 GS shadow+ Manetki: Shimano XTR Di2 M9250 Hamulce: Shimano XTR M9220 / MT805 2-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano CL900 CL 160 freeza Koła: Mavic Crossmax ULTI. Carbon 29 CL 110/15TA|622x30TSS TLR / Mavic Crossmax ULTI. Carbon 29 CL 148/12TA|622x30TSS MS TLR Opona przód: Schwalbe Racing Ray Evo SuperRace TLE 57-622 Opona tył: Schwalbe RICK XC PRO EVO SuperRace TLE 57-622 Kierownica: FSA KFX SIC Carbon 65x780mm Stery: FSA ACR drop/in 1.5" internal Chwyty: ESI Chunky silicone Siodło: Selle Italia SLR Boost flow Carbon Rails Sztyca: KTM PRIME II Carbon flex 27.2/400 Zacisk: KTM PRIME Carbon CLT14 - 31,8mm Korba: Shimano XTR M9200-12 Carbon 32T Suport: Shimano BB94-41A pressfit Łańcuch: Shimano M9100-12 Kaseta: