| Kod | 1260321108 |
| EAN | 9008594512283 |
| Nr katalogowy | 1260321108 |
| Rama | SCARP 29" Alloy 6061 tb 140 UDH/M4890 |
| Widelec: | RockShox Recon Gold RL 29" 140mm 15x110 |
| Damper: | RockShox Deluxe Select+ 230x65 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| Manetki: | Shimano Deore M6100-12 |
| Hamulce: | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT54 CL 180 |
| Opona przód: | Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 |
| Opona tył: | Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM II Trail35 rizer25 800mm |
| Mostek: | KTM TEAM II Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | KTM COMP Lock |
| Siodło: | Selle Royal SRX |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Korba: | Shimano MT512-12 32T |
| Suport: | Shimano MT500 pressfit MTB |
| Napęd: | Shimano M6100-12 |
| Zębatka: | |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: SCARP 29" Alloy 6061 tb 140 UDH/M4890 Widelec: RockShox Recon Gold RL 29" 140mm 15x110 Damper: RockShox Deluxe Select+ 230x65 Tylna przerzutka: Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ Manetki: Shimano Deore M6100-12 Hamulce: Shimano M4100 / MT420 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT54 CL 180 Opona przód: Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 Opona tył: Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 Kierownica: KTM TEAM II Trail35 rizer25 800mm Mostek: KTM TEAM II Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: KTM COMP Lock Siodło: Selle Royal SRX Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:150 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm Korba: Shimano MT512-12 32T Suport: Shimano MT500 pressfit MTB Łańcuch: Shimano M6100-12 Kaseta: