| Kod | 1260320113 |
| EAN | 9008594512252 |
| Nr katalogowy | 1260320113 |
| Rama | SCARP 29" Alloy 6061 tb 140 UDH/M4890 |
| Widelec: | FOX 36 Float 29" Rhythm 140mm 2P-rem |
| Damper: | FOX Float Perf Elite 2-P remote 230x65 |
| Tylna przerzutka: | SRAM GX Eagle Transmission 12speed |
| Manetki: | SRAM POD AXS Controller |
| Hamulce: | SRAM DB8 4-Piston |
| Tarcze: | SRAM Centerline CL 200 |
| Koła: | KTM COMP Trail 29 CL 110/15TA|622x30TC TLR by DT / KTM COMP Trail 29 CL 148/12TA|622x30TC XD TLR by |
| Opona przód: | Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 |
| Opona tył: | Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM II Trail35 rizer25 800mm |
| Mostek: | KTM TEAM II Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GE10 Evo ergonomic |
| Siodło: | Selle San Marco Aspide Short Open Fit Narrow |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Korba: | SRAM GX T-Type DUB wide 32T |
| Suport: | SRAM DUB pressfit MTB wide |
| Napęd: | SRAM GX T-Type 12s |
| Zębatka: | |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: SCARP 29" Alloy 6061 tb 140 UDH/M4890 Widelec: FOX 36 Float 29" Rhythm 140mm 2P-rem Damper: FOX Float Perf Elite 2-P remote 230x65 Tylna przerzutka: SRAM GX Eagle Transmission 12speed Manetki: SRAM POD AXS Controller Hamulce: SRAM DB8 4-Piston Tarcze hamulcowe: SRAM Centerline CL 200 Koła: KTM COMP Trail 29 CL 110/15TA|622x30TC TLR by DT / KTM COMP Trail 29 CL 148/12TA|622x30TC XD TLR by DT Opona przód: Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 Opona tył: Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 Kierownica: KTM TEAM II Trail35 rizer25 800mm Mostek: KTM TEAM II Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GE10 Evo ergonomic Siodło: Selle San Marco Aspide Short Open Fit Narrow Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:150 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm Korba: SRAM GX T-Type DUB wide 32T Suport: SRAM DUB pressfit MTB wide Łańcuch: SRAM GX T-Type 12s Kaseta: