| Kod | 1260317103 |
| EAN | 9008594512191 |
| Nr katalogowy | 1260317103 |
| Rama | SCARP 29" Alloy 6061 tb 120 UDH/M4900 |
| Widelec: | RockShox Recon Slv RL 29" 120mm 2P-rem |
| Damper: | Suntour EDGE-EVO R-2CR remote 210x55 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| Manetki: | Shimano Deore M6100-12 |
| Hamulce: | Shimano MT201 / MT200 2-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT30 CL 180 |
| Opona przód: | Schwalbe Tough Tom K-Guard 60-622 |
| Opona tył: | Schwalbe Tough Tom K-Guard 60-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM II flat 2X 740mm |
| Mostek: | KTM TEAM II 7° |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | KTM COMP Lock |
| Siodło: | KTM Line Sport |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Korba: | Shimano MT512-12 32T |
| Suport: | Shimano MT500 pressfit MTB |
| Napęd: | Shimano M6100-12 |
| Zębatka: | |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: SCARP 29" Alloy 6061 tb 120 UDH/M4900 Widelec: RockShox Recon Slv RL 29" 120mm 2P-rem Damper: Suntour EDGE-EVO R-2CR remote 210x55 Tylna przerzutka: Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ Manetki: Shimano Deore M6100-12 Hamulce: Shimano MT201 / MT200 2-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT30 CL 180 Opona przód: Schwalbe Tough Tom K-Guard 60-622 Opona tył: Schwalbe Tough Tom K-Guard 60-622 Kierownica: KTM TEAM II flat 2X 740mm Mostek: KTM TEAM II 7° Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: KTM COMP Lock Siodło: KTM Line Sport Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:120 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm Korba: Shimano MT512-12 32T Suport: Shimano MT500 pressfit MTB Łańcuch: Shimano M6100-12 Kaseta: