| Kod | 1260312103 |
| EAN | 9008594512153 |
| Nr katalogowy | 1260312103 |
| Rama | SCARP 29" Premium Carbon 120 UDH/M4920 |
| Widelec: | FOX 34SC Float 29" Perf 120mm 15x110 |
| Damper: | FOX Float SL Perf-Elite 3PTL 210x55 |
| Tylna przerzutka: | SRAM X0 Eagle Transmission 12speed |
| Manetki: | SRAM POD Rocker AXS Controller |
| Hamulce: | Shimano Deore XT M8100 / M8100 2-Piston |
| Tarcze: | Shimano CL800 CL 160 freeza |
| Koła: | Mavic Crosstrail XL 29 CL 110/15TA|622x30TSS TLR / Mavic Crosstrail XL 29 CL 148/12TA|622x30TSS XD T |
| Opona przód: | Maxxis Forekaster EXO/TR 3C MaxxTerra 62-622 |
| Opona tył: | Maxxis Rekon EXO/TR MaxxTerra 62-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM II flat 2X 740mm |
| Mostek: | KTM TEAM II 7° |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | ESI Chunky silicone |
| Siodło: | Selle San Marco Aspide Short Open Fit Narrow |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Korba: | SRAM GX T-Type DUB wide 32T |
| Suport: | SRAM DUB pressfit MTB wide |
| Napęd: | SRAM GX T-Type 12s |
| Zębatka: | |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: SCARP 29" Premium Carbon 120 UDH/M4920 Widelec: FOX 34SC Float 29" Perf 120mm 15x110 Damper: FOX Float SL Perf-Elite 3PTL 210x55 Tylna przerzutka: SRAM X0 Eagle Transmission 12speed Manetki: SRAM POD Rocker AXS Controller Hamulce: Shimano Deore XT M8100 / M8100 2-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano CL800 CL 160 freeza Koła: Mavic Crosstrail XL 29 CL 110/15TA|622x30TSS TLR / Mavic Crosstrail XL 29 CL 148/12TA|622x30TSS XD TLR Opona przód: Maxxis Forekaster EXO/TR 3C MaxxTerra 62-622 Opona tył: Maxxis Rekon EXO/TR MaxxTerra 62-622 Kierownica: KTM TEAM II flat 2X 740mm Mostek: KTM TEAM II 7° Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: ESI Chunky silicone Siodło: Selle San Marco Aspide Short Open Fit Narrow Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:120 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm Korba: SRAM GX T-Type DUB wide 32T Suport: SRAM DUB pressfit MTB wide Łańcuch: SRAM GX T-Type 12s Kaseta: