| Kod | 2260307113 |
| EAN | 9008594513501 |
| Nr katalogowy | 2260307113 |
| Rama | SCARP 29" Premium Carbon 100 UDH/M4920 |
| Widelec: | FOX 32SC Float 29" Factory 3PTL 100mm |
| Damper: | FOX Float SL Factory 3PTL 210x47,5 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore XT Di2 M8250-12 SGS shad+ |
| Manetki: | Shimano Deore XT Di2 M8250 |
| Hamulce: | Shimano Deore XT M8200 / M8200 2-Piston |
| Tarcze: | Shimano CL800 CL 160 freeza |
| Koła: | KTM COMP Trail 29 CL 110/15TA|622x30TC TLR by DT / KTM COMP Trail 29 CL 148/12TA|622x30TC MS TLR by |
| Opona przód: | Continental Dubnital 60-622 |
| Opona tył: | Continental Dubnital 60-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM II flat 2X 720mm |
| Mostek: | KTM TEAM II 7° |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | ESI Chunky silicone |
| Siodło: | Selle San Marco Aspide Short Open Fit Narrow |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Korba: | Shimano Deore XT M8200-12 32T |
| Suport: | Shimano MT800 pressfit MTB |
| Napęd: | Shimano M8100-12 |
| Zębatka: | |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: SCARP 29" Premium Carbon 100 UDH/M4920 Widelec: FOX 32SC Float 29" Factory 3PTL 100mm Damper: FOX Float SL Factory 3PTL 210x47,5 Tylna przerzutka: Shimano Deore XT Di2 M8250-12 SGS shad+ Manetki: Shimano Deore XT Di2 M8250 Hamulce: Shimano Deore XT M8200 / M8200 2-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano CL800 CL 160 freeza Koła: KTM COMP Trail 29 CL 110/15TA|622x30TC TLR by DT / KTM COMP Trail 29 CL 148/12TA|622x30TC MS TLR by DT Opona przód: Continental Dubnital 60-622 Opona tył: Continental Dubnital 60-622 Kierownica: KTM TEAM II flat 2X 720mm Mostek: KTM TEAM II 7° Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: ESI Chunky silicone Siodło: Selle San Marco Aspide Short Open Fit Narrow Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:120 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm Korba: Shimano Deore XT M8200-12 32T Suport: Shimano MT800 pressfit MTB Łańcuch: Shimano M8100-12 Kaseta: