| Kod | 1260305113 |
| EAN | 9008594512139 |
| Nr katalogowy | 1260305113 |
| Rama | SCARP 29" Premium Carbon 110 UDH/M4920 |
| Widelec: | RockShox SID SL Ultimate 29" 110 15x110 |
| Damper: | RockShox SID Luxe Ultimate|FlightAttendant 210x50 |
| Tylna przerzutka: | SRAM XX SL Eagle Transmission 12speed |
| Manetki: | SRAM POD Rocker AXS Controller |
| Hamulce: | Trickstuff Piccola C22 2-Piston |
| Tarcze: | Trickstuff Dächle UL 6bolt 160 |
| Koła: | DT XRC1200 Spline 29 Carbon 6B 110/15TA|622x30TSS TLR / DT XRC1200 Spline 29 Carbon 6B 148/12TA|622x |
| Opona przód: | Maxxis Rekon Race MaxxSpeed/EXO/TR 61-622 |
| Opona tył: | Maxxis Aspen MaxxSpeed/EXO/TR 61-622 |
| Kierownica: | FSA KFX SIC Carbon 65x780mm |
| Stery: | FSA ACR drop/in 1.5" internal |
| Chwyty: | ESI Chunky silicone |
| Siodło: | Selle Italia SLR Boost flow Carbon Rails |
| Sztyca: | RockShox Reverb AXS 30.9 wireless T125 |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Korba: | SRAM XX SL T-Type Carbon DUB 34T PM |
| Suport: | SRAM DUB pressfit MTB ceramic |
| Napęd: | SRAM XX Eagle SL T-Type 12s |
| Zębatka: | |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: SCARP 29" Premium Carbon 110 UDH/M4920 Widelec: RockShox SID SL Ultimate 29" 110 15x110 Damper: RockShox SID Luxe Ultimate|FlightAttendant 210x50 Tylna przerzutka: SRAM XX SL Eagle Transmission 12speed Manetki: SRAM POD Rocker AXS Controller Hamulce: Trickstuff Piccola C22 2-Piston Tarcze hamulcowe: Trickstuff Dächle UL 6bolt 160 Koła: DT XRC1200 Spline 29 Carbon 6B 110/15TA|622x30TSS TLR / DT XRC1200 Spline 29 Carbon 6B 148/12TA|622x30TSS XD TLR Opona przód: Maxxis Rekon Race MaxxSpeed/EXO/TR 61-622 Opona tył: Maxxis Aspen MaxxSpeed/EXO/TR 61-622 Kierownica: FSA KFX SIC Carbon 65x780mm Stery: FSA ACR drop/in 1.5" internal Chwyty: ESI Chunky silicone Siodło: Selle Italia SLR Boost flow Carbon Rails Sztyca: RockShox Reverb AXS 30.9 wireless T125 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm Korba: SRAM XX SL T-Type Carbon DUB 34T PM Suport: SRAM DUB pressfit MTB ceramic Łańcuch: SRAM XX Eagle SL T-Type 12s Kaseta: