| Kod | 1260190200 |
| EAN | 9008594505568 |
| Nr katalogowy | 1260190200 |
| Rama | Macina Fold 20" Alloy 6061/T6300 |
| Widelec: | Macina Fold 20" Alloy |
| Manetki: | Shimano Nexus 5 Revoshifter |
| Hamulce: | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT30 CL 160 |
| Opona przód: | Continental E-Contact Plus 55-406 Reflex |
| Opona tył: | Continental E-Contact Plus 55-406 Reflex |
| Kierownica: | KTM Banzei 25.4 560mm |
| Mostek: | KTM Banzei 12° folding |
| Stery: | KTM Banzei 1.1/8" |
| Chwyty: | Ergon GP1 short |
| Siodło: | Selle Royal Orbis |
| Sztyca: | KTM Banzai 34/400 |
| Zacisk: | Alloy Seat Post clamp Banzei |
| Korba: | KTM E-COMP2 ISIS 160mm Q8 |
| Napęd: | Gates drive-belt 118T CDX |
| Zębatka: | |
| Pedały: | Ergotec EP-F folding pedal |
| Oświetlenie przód: | Litemove SEC-110 110Lux down |
| Oświetlenie tył: | AXA Juno |
| Bagażnik: | KTM Banzei snap-it 2.0/monkeyload|rack clip |
| Podpórka: | Atran Velo Zweibein-Mittelständer |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Fold 20" Alloy 6061/T6300 Widelec: Macina Fold 20" Alloy Manetki: Shimano Nexus 5 Revoshifter Hamulce: Shimano MT200 / MT200 2-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT30 CL 160 Opona przód: Continental E-Contact Plus 55-406 Reflex Opona tył: Continental E-Contact Plus 55-406 Reflex Kierownica: KTM Banzei 25.4 560mm Mostek: KTM Banzei 12° folding Stery: KTM Banzei 1.1/8" Chwyty: Ergon GP1 short Siodło: Selle Royal Orbis Sztyca: KTM Banzai 34/400 Zacisk: Alloy Seat Post clamp Banzei Korba: KTM E-COMP2 ISIS 160mm Q8 Łańcuch: Gates drive-belt 118T CDX Kaseta: Pedały: Ergotec EP-F folding pedal Oświetlenie przód: Litemove SEC-110 110Lux down Oświetlenie tył: AXA Juno Bagażnik: KTM Banzei snap-it 2.0/monkeyload|rack clip Podpórka: Atran Velo Zweibein-Mittelständer