| Kod | 1260186511 |
| EAN | 9008594508170 |
| Nr katalogowy | 1260186511 |
| Rama | Macina City Alloy 6061 Belt|PT800 Bosch BDU34/T5977 |
| Widelec: | Suntour NCX32-D coil LO 63mm 1 1/8 |
| Manetki: | Shimano Nexus 5 Revoshifter |
| Hamulce: | Tektro HD-T390 / E390 2-Piston |
| Tarcze: | Tektro TR-45 2.3mm CL 180 |
| Opona przód: | Continental E-Contact Plus 50-622 |
| Opona tył: | Continental E-Contact Plus 50-622 |
| Kierownica: | KTM Line rizer20 680mm |
| Mostek: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | Ergon GP1 short |
| Siodło: | Selle Royal Vivo |
| Sztyca: | Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | Gates drive-belt 125T CDX |
| Zębatka: | |
| Pedały: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Oświetlenie przód: | B&M Briq-S 60Lux |
| Oświetlenie tył: | B&M Toplight 2C |
| Bagażnik: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina City Alloy 6061 Belt|PT800 Bosch BDU34/T5977 Widelec: Suntour NCX32-D coil LO 63mm 1 1/8 Manetki: Shimano Nexus 5 Revoshifter Hamulce: Tektro HD-T390 / E390 2-Piston Tarcze hamulcowe: Tektro TR-45 2.3mm CL 180 Opona przód: Continental E-Contact Plus 50-622 Opona tył: Continental E-Contact Plus 50-622 Kierownica: KTM Line rizer20 680mm Mostek: KTM Line adjust. 0-60° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: Ergon GP1 short Siodło: Selle Royal Vivo Sztyca: Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 Zacisk: KTM Line JD-SC99 - 34,9mm Korba: KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: Gates drive-belt 125T CDX Kaseta: Pedały: Trekking-Pedal VP-616 anti-slip Oświetlenie przód: B&M Briq-S 60Lux Oświetlenie tył: B&M Toplight 2C Bagażnik: KTM tour snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025