| Kod | 1260180106 |
| EAN | 9008594507869 |
| Nr katalogowy | 1260180106 |
| Rama | Macina City Alloy 6061 Belt|PT800 Bosch BDU38/T5970 |
| Widelec: | Suntour NCX32-E Air LO 63mm Al 1 1/8 |
| Manetki: | Enviolo automatig cliq pro control |
| Hamulce: | Magura MTC 2-Piston |
| Tarcze: | Magura MDR-C 6bolt 180 |
| Opona przód: | Continental E-Contact Plus 50-622 |
| Opona tył: | Continental E-Contact Plus 50-622 |
| Kierownica: | Ergotec Lady Town 31,8 690mm |
| Mostek: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | GRIP ERGON GP10 |
| Siodło: | Selle Royal Lookin |
| Sztyca: | Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | Gates carbon drive belt 122T CDX |
| Zębatka: | |
| Pedały: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Oświetlenie przód: | B&M IQ-XS 100-150Lux HighBeam |
| Oświetlenie tył: | B&M Dart brex |
| Bagażnik: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina City Alloy 6061 Belt|PT800 Bosch BDU38/T5970 Widelec: Suntour NCX32-E Air LO 63mm Al 1 1/8 Manetki: Enviolo automatig cliq pro control Hamulce: Magura MTC 2-Piston Tarcze hamulcowe: Magura MDR-C 6bolt 180 Opona przód: Continental E-Contact Plus 50-622 Opona tył: Continental E-Contact Plus 50-622 Kierownica: Ergotec Lady Town 31,8 690mm Mostek: KTM Line adjust. 0-60° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: GRIP ERGON GP10 Siodło: Selle Royal Lookin Sztyca: Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 Zacisk: KTM Line JD-SC99 - 34,9mm Korba: KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: Gates carbon drive belt 122T CDX Kaseta: Pedały: Trekking-Pedal VP-616 anti-slip Oświetlenie przód: B&M IQ-XS 100-150Lux HighBeam Oświetlenie tył: B&M Dart brex Bagażnik: KTM tour snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025