| Kod | 1260165120 |
| EAN | 9008594511750 |
| Nr katalogowy | 1260165120 |
| Rama | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Widelec: | Suntour NCX-E Air LO 63mm 15QLC 1 1/8 |
| Tylna przerzutka: | SRAM GX Eagle AXS 12speed |
| Manetki: | SRAM GX Eagle AXS Controller |
| Hamulce: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT64 CL 180 |
| Koła: | DT HU 1900 CL 100/15TA|622x25TC TLR / DT HU 1900 CL 135/5QR|622x25TC SS TLR |
| Opona przód: | Schwalbe G-One Overland Evo SuperGround 50-622 |
| Opona tył: | Schwalbe G-One Overland Evo SuperGround 50-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM low rizer 640mm |
| Mostek: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | Ergon GP30 |
| Siodło: | Selle Royal Essenza |
| Sztyca: | KTM Line Elegance suspension 30.9/300 |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16 |
| Napęd: | SRAM NX Eagle 12s |
| Zębatka: | |
| Pedały: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Oświetlenie przód: | B&M IQ-XM 120-170Lux HighBeam |
| Oświetlenie tył: | B&M Dart brex |
| Bagażnik: | KTM light snap-it 1.0 |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 Widelec: Suntour NCX-E Air LO 63mm 15QLC 1 1/8 Tylna przerzutka: SRAM GX Eagle AXS 12speed Manetki: SRAM GX Eagle AXS Controller Hamulce: Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT64 CL 180 Koła: DT HU 1900 CL 100/15TA|622x25TC TLR / DT HU 1900 CL 135/5QR|622x25TC SS TLR Opona przód: Schwalbe G-One Overland Evo SuperGround 50-622 Opona tył: Schwalbe G-One Overland Evo SuperGround 50-622 Kierownica: KTM TEAM low rizer 640mm Mostek: KTM Line adjust. 0-60° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: Ergon GP30 Siodło: Selle Royal Essenza Sztyca: KTM Line Elegance suspension 30.9/300 Zacisk: KTM Line JD-SC99 - 34,9mm Korba: KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16 Łańcuch: SRAM NX Eagle 12s Kaseta: Pedały: Trekking-Pedal VP-616 anti-slip Oświetlenie przód: B&M IQ-XM 120-170Lux HighBeam Oświetlenie tył: B&M Dart brex Bagażnik: KTM light snap-it 1.0 Podpórka: KTM 28" adjustable