| Kod | 1260156116 |
| EAN | 9008594506657 |
| Nr katalogowy | 1260156116 |
| Rama | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Widelec: | Suntour NCX32-D coil LO 63mm 1 1/8 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Manetki: | Shimano CUES U6000-10 display |
| Hamulce: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT30 CL 180 |
| Opona przód: | Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex |
| Opona tył: | Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex |
| Kierownica: | KTM Line rizer20 640mm |
| Mostek: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | GRIP ERGON GP10 |
| Siodło: | Selle Royal Lookin |
| Sztyca: | Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | Shimano LG500 |
| Zębatka: | |
| Pedały: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Oświetlenie przód: | B&M Briq-S 60Lux |
| Oświetlenie tył: | B&M Toplight 2C |
| Bagażnik: | KTM tour snap-it 1.0 |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 Widelec: Suntour NCX32-D coil LO 63mm 1 1/8 Tylna przerzutka: Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ Manetki: Shimano CUES U6000-10 display Hamulce: Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT30 CL 180 Opona przód: Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex Opona tył: Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex Kierownica: KTM Line rizer20 640mm Mostek: KTM Line adjust. 0-60° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: GRIP ERGON GP10 Siodło: Selle Royal Lookin Sztyca: Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 Zacisk: KTM Line JD-SC99 - 34,9mm Korba: KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: Shimano LG500 Kaseta: Pedały: Trekking-Pedal VP-616 anti-slip Oświetlenie przód: B&M Briq-S 60Lux Oświetlenie tył: B&M Toplight 2C Bagażnik: KTM tour snap-it 1.0 Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025