| Kod | 1260155111 |
| EAN | 9008594506862 |
| Nr katalogowy | 1260155111 |
| Rama | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Widelec: | Suntour Mobie34 Air 29" 2CR 80mm 15QLC |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore M5130-10 LG shadow+ |
| Manetki: | Shimano Deore M5130-10 LG display |
| Hamulce: | Magura MTC ABS 4-Piston |
| Tarcze: | Magura MDR-C CL 180 |
| Opona przód: | Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex |
| Opona tył: | Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex |
| Kierownica: | KTM Line low rizer 640mm |
| Mostek: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | Ergon GP1 SD |
| Siodło: | Selle Royal Essenza |
| Sztyca: | KTM Line Elegance suspension 30.9/300 |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 |
| Napęd: | KMC e500 LG e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Oświetlenie przód: | B&M Briq-S 60Lux |
| Oświetlenie tył: | B&M Toplight 2C |
| Bagażnik: | KTM tour snap-it 1.0 |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 Widelec: Suntour Mobie34 Air 29" 2CR 80mm 15QLC Tylna przerzutka: Shimano Deore M5130-10 LG shadow+ Manetki: Shimano Deore M5130-10 LG display Hamulce: Magura MTC ABS 4-Piston Tarcze hamulcowe: Magura MDR-C CL 180 Opona przód: Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex Opona tył: Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex Kierownica: KTM Line low rizer 640mm Mostek: KTM Line adjust. 0-60° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: Ergon GP1 SD Siodło: Selle Royal Essenza Sztyca: KTM Line Elegance suspension 30.9/300 Zacisk: KTM Line JD-SC99 - 34,9mm Korba: KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 Łańcuch: KMC e500 LG e-bike Kaseta: Pedały: Trekking-Pedal VP-616 anti-slip Oświetlenie przód: B&M Briq-S 60Lux Oświetlenie tył: B&M Toplight 2C Bagażnik: KTM tour snap-it 1.0 Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025