| Kod | 1260154503 |
| EAN | 9008594506466 |
| Nr katalogowy | 1260154503 |
| Rama | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Widelec: | Suntour NCX32-D Air LO 63mm 1 1/8 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Manetki: | Shimano CUES U6000-11 display |
| Hamulce: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT64 CL 180 |
| Opona przód: | Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex |
| Opona tył: | Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex |
| Kierownica: | KTM Line rizer20 640mm |
| Mostek: | KTM adjust. 0-60° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | Ergon GP30 |
| Siodło: | Selle Royal Lookin Evo |
| Sztyca: | Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16 |
| Napęd: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Oświetlenie przód: | B&M IQ-XS 80Lux |
| Oświetlenie tył: | B&M Toplight 2C |
| Bagażnik: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 Widelec: Suntour NCX32-D Air LO 63mm 1 1/8 Tylna przerzutka: Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ Manetki: Shimano CUES U6000-11 display Hamulce: Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT64 CL 180 Opona przód: Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex Opona tył: Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex Kierownica: KTM Line rizer20 640mm Mostek: KTM adjust. 0-60° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: Ergon GP30 Siodło: Selle Royal Lookin Evo Sztyca: Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 Zacisk: KTM Line JD-SC99 - 34,9mm Korba: KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16 Łańcuch: KMC e11 Sport EPT e-bike Kaseta: Pedały: Trekking-Pedal VP-616 anti-slip Oświetlenie przód: B&M IQ-XS 80Lux Oświetlenie tył: B&M Toplight 2C Bagażnik: KTM tour snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025