| Kod | 1260153516 |
| EAN | 9008594506275 |
| Nr katalogowy | 1260153516 |
| Rama | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Widelec: | Suntour NCX32-D Air LO 63mm 1 1/8 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Manetki: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Hamulce: | Tektro TKD-139 / HD-E730 4-Piston |
| Tarcze: | Tektro TR-45 2.3mm CL 180 |
| Opona przód: | Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex |
| Opona tył: | Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex |
| Kierownica: | KTM Line rizer20 640mm |
| Mostek: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | Ergon GP30 |
| Siodło: | Selle Royal Lookin Evo |
| Sztyca: | Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Oświetlenie przód: | B&M IQ-XS 80Lux |
| Oświetlenie tył: | B&M Toplight 2C |
| Bagażnik: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 Widelec: Suntour NCX32-D Air LO 63mm 1 1/8 Tylna przerzutka: Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow Manetki: Shimano CUES Di2 EN605 Switch Hamulce: Tektro TKD-139 / HD-E730 4-Piston Tarcze hamulcowe: Tektro TR-45 2.3mm CL 180 Opona przód: Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex Opona tył: Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex Kierownica: KTM Line rizer20 640mm Mostek: KTM Line adjust. 0-60° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: Ergon GP30 Siodło: Selle Royal Lookin Evo Sztyca: Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 Zacisk: KTM Line JD-SC99 - 34,9mm Korba: KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: KMC e11 Sport EPT e-bike Kaseta: Pedały: Trekking-Pedal VP-616 anti-slip Oświetlenie przód: B&M IQ-XS 80Lux Oświetlenie tył: B&M Toplight 2C Bagażnik: KTM tour snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025