| Kod | 1260152111 |
| EAN | 9008594507098 |
| Nr katalogowy | 1260152111 |
| Rama | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Widelec: | Suntour NCX32-D coil LO 63mm (HD) 1 1/8 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore XT M8130-11 LG shadow+ |
| Manetki: | Shimano Deore XT M8130-11 LG |
| Hamulce: | Tektro TKD-139 / HD-E730 4-Piston |
| Tarcze: | Tektro TR-45 2.3mm CL 180 |
| Opona przód: | Schwalbe Marathon E-Plus Perf. DualGuard 50-622 Reflex |
| Opona tył: | Schwalbe Marathon E-Plus Perf. DualGuard 50-622 Reflex |
| Kierownica: | Ergotec Lady Town 31,8 690mm |
| Mostek: | Ergotec Swell RE70i adjust. 0-60° |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | GRIP ERGON GP10 |
| Siodło: | Selle Royal Viaggio |
| Sztyca: | bySchulz G.2 ST suspension 30.9/350 |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Oświetlenie przód: | B&M IQ-XS 80Lux |
| Oświetlenie tył: | B&M Toplight 2C |
| Bagażnik: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 Widelec: Suntour NCX32-D coil LO 63mm (HD) 1 1/8 Tylna przerzutka: Shimano Deore XT M8130-11 LG shadow+ Manetki: Shimano Deore XT M8130-11 LG Hamulce: Tektro TKD-139 / HD-E730 4-Piston Tarcze hamulcowe: Tektro TR-45 2.3mm CL 180 Opona przód: Schwalbe Marathon E-Plus Perf. DualGuard 50-622 Reflex Opona tył: Schwalbe Marathon E-Plus Perf. DualGuard 50-622 Reflex Kierownica: Ergotec Lady Town 31,8 690mm Mostek: Ergotec Swell RE70i adjust. 0-60° Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: GRIP ERGON GP10 Siodło: Selle Royal Viaggio Sztyca: bySchulz G.2 ST suspension 30.9/350 Zacisk: KTM Line JD-SC99 - 34,9mm Korba: KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: KMC e11 Sport EPT e-bike Kaseta: Pedały: Trekking-Pedal VP-616 anti-slip Oświetlenie przód: B&M IQ-XS 80Lux Oświetlenie tył: B&M Toplight 2C Bagażnik: KTM tour snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025