| Kod | 1260149111 |
| EAN | 9008594510876 |
| Nr katalogowy | 1260149111 |
| Rama | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Widelec: | Suntour NCX32-E Air LO 63mm Al 1 1/8 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore XT M8130-11 LG shadow+ |
| Manetki: | Shimano Deore XT M8130-11 LG |
| Hamulce: | Shimano CUES U8000 / U8020 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT64 CL 180 |
| Koła: | DT HU 1900 CL 100/5QR|622x25TC TLR / DT HU 1900 CL 135/5QR|622x25TC SS TLR |
| Opona przód: | Schwalbe Green Marathon Perf. GreenGuard 50-622 |
| Opona tył: | Schwalbe Green Marathon Perf. GreenGuard 50-622 |
| Kierownica: | KTM Line rizer20 640mm |
| Mostek: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | Ergon GP30 |
| Siodło: | Selle Royal Lookin |
| Sztyca: | Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Oświetlenie przód: | B&M IQ-XM 120-170Lux HighBeam |
| Oświetlenie tył: | B&M Dart brex |
| Bagażnik: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 Widelec: Suntour NCX32-E Air LO 63mm Al 1 1/8 Tylna przerzutka: Shimano Deore XT M8130-11 LG shadow+ Manetki: Shimano Deore XT M8130-11 LG Hamulce: Shimano CUES U8000 / U8020 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT64 CL 180 Koła: DT HU 1900 CL 100/5QR|622x25TC TLR / DT HU 1900 CL 135/5QR|622x25TC SS TLR Opona przód: Schwalbe Green Marathon Perf. GreenGuard 50-622 Opona tył: Schwalbe Green Marathon Perf. GreenGuard 50-622 Kierownica: KTM Line rizer20 640mm Mostek: KTM Line adjust. 0-60° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: Ergon GP30 Siodło: Selle Royal Lookin Sztyca: Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 Zacisk: KTM Line JD-SC99 - 34,9mm Korba: KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: KMC e11 Sport EPT e-bike Kaseta: Pedały: Trekking-Pedal VP-616 anti-slip Oświetlenie przód: B&M IQ-XM 120-170Lux HighBeam Oświetlenie tył: B&M Dart brex Bagażnik: KTM tour snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025