| Kod | 1260145541 |
| EAN | 9008594511378 |
| Nr katalogowy | 1260145541 |
| Rama | Macina Style Carbon 100 UDH|PT800 Bosch BDU38/T5880 |
| Widelec: | Suntour XCM34 Air 29" LOR 100mm 15x110 |
| Damper: | Suntour EDGE-EVO 2CR 190x45 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Manetki: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Hamulce: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT64 CL 180 |
| Opona przód: | Schwalbe Green Marathon Perf. GreenGuard 50-622 |
| Opona tył: | Schwalbe Green Marathon Perf. GreenGuard 50-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM II rizer15 720mm |
| Mostek: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | Ergon GP30 |
| Siodło: | Selle Royal Lookin Evo |
| Sztyca: | KTM Line II dropper 30.9 T |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC140A - 35,0mm |
| Korba: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | Shimano LG500 |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Oświetlenie przód: | B&M IQ-XM 120-170Lux HighBeam |
| Oświetlenie tył: | B&M Toplight 2C |
| Bagażnik: | KTM tour60 snap-it 2.0/monkeyload|rack clip |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Style Carbon 100 UDH|PT800 Bosch BDU38/T5880 Widelec: Suntour XCM34 Air 29" LOR 100mm 15x110 Damper: Suntour EDGE-EVO 2CR 190x45 Tylna przerzutka: Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow Manetki: Shimano CUES Di2 EN605 Switch Hamulce: Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT64 CL 180 Opona przód: Schwalbe Green Marathon Perf. GreenGuard 50-622 Opona tył: Schwalbe Green Marathon Perf. GreenGuard 50-622 Kierownica: KTM TEAM II rizer15 720mm Mostek: KTM Line adjust. 0-60° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: Ergon GP30 Siodło: Selle Royal Lookin Evo Sztyca: KTM Line II dropper 30.9 T:150 Zacisk: KTM Line JD-SC140A - 35,0mm Korba: KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: Shimano LG500 Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy Oświetlenie przód: B&M IQ-XM 120-170Lux HighBeam Oświetlenie tył: B&M Toplight 2C Bagażnik: KTM tour60 snap-it 2.0/monkeyload|rack clip Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025