| Kod | 1260131206 |
| EAN | 9008594507685 |
| Nr katalogowy | 1260131206 |
| Rama | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Widelec: | Suntour XCR32 ATB Air 29" LOR 80mm |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Manetki: | Shimano CUES U6000-11 display |
| Hamulce: | Tektro TKD-139 / HD-E730 4-Piston |
| Tarcze: | Tektro TR-45 2.3mm CL 180 |
| Opona przód: | Schwalbe Al Ground Perf. RaceGuard 60-622 Reflex |
| Opona tył: | Schwalbe Al Ground Perf. RaceGuard 60-622 Reflex |
| Kierownica: | Ergotec Lady Town 630mm |
| Mostek: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | GRIP ERGON GP10 |
| Siodło: | Selle Royal Lookin Evo |
| Sztyca: | KTM Line dropper + suspension 30.9 T |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | Ergotec EP-2 pedal |
| Oświetlenie przód: | B&M IQ-XS 100-150Lux HighBeam |
| Oświetlenie tył: | B&M Toplight 2C |
| Bagażnik: | KTM light60 snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 Widelec: Suntour XCR32 ATB Air 29" LOR 80mm Tylna przerzutka: Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ Manetki: Shimano CUES U6000-11 display Hamulce: Tektro TKD-139 / HD-E730 4-Piston Tarcze hamulcowe: Tektro TR-45 2.3mm CL 180 Opona przód: Schwalbe Al Ground Perf. RaceGuard 60-622 Reflex Opona tył: Schwalbe Al Ground Perf. RaceGuard 60-622 Reflex Kierownica: Ergotec Lady Town 630mm Mostek: KTM Line adjust. 0-60° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: GRIP ERGON GP10 Siodło: Selle Royal Lookin Evo Sztyca: KTM Line dropper + suspension 30.9 T:100 Zacisk: KTM Line JD-SC99 - 34,9mm Korba: KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: KMC e11 Sport EPT e-bike Kaseta: Pedały: Ergotec EP-2 pedal Oświetlenie przód: B&M IQ-XS 100-150Lux HighBeam Oświetlenie tył: B&M Toplight 2C Bagażnik: KTM light60 snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025