| Kod | 1260082641 |
| EAN | 9008594503571 |
| Nr katalogowy | 1260082641 |
| Rama | Macina Trekking On Alloy 6061|PTS800 ABS Bosch BDU38 /T5250 |
| Widelec: | Suntour Mobie34-E Air 29" 2CR 80mm 15AH2 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Manetki: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Hamulce: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT30 CL 180 |
| Opona przód: | Continental E-Ruban Plus 58-622 Reflex |
| Opona tył: | Continental E-Ruban Plus 58-622 Reflex |
| Kierownica: | Ergotec Lady Town 31,8 690mm |
| Mostek: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | GRIP ERGON GP10 |
| Siodło: | Selle Royal Lookin Evo |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | KMC e500 LG e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Oświetlenie przód: | Litemove SEC-150 150Lux CT1 connector |
| Oświetlenie tył: | B&M Toplight 2C |
| Bagażnik: | KTM tour60 snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Trekking On Alloy 6061|PTS800 ABS Bosch BDU38 /T5250 Widelec: Suntour Mobie34-E Air 29" 2CR 80mm 15AH2 Tylna przerzutka: Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow Manetki: Shimano CUES Di2 EN605 Switch Hamulce: Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT30 CL 180 Opona przód: Continental E-Ruban Plus 58-622 Reflex Opona tył: Continental E-Ruban Plus 58-622 Reflex Kierownica: Ergotec Lady Town 31,8 690mm Mostek: KTM Line adjust. 0-60° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: GRIP ERGON GP10 Siodło: Selle Royal Lookin Evo Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:120 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm Korba: KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: KMC e500 LG e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy Oświetlenie przód: Litemove SEC-150 150Lux CT1 connector Oświetlenie tył: B&M Toplight 2C Bagażnik: KTM tour60 snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025