| Kod | 1260081603 |
| EAN | 9008594503458 |
| Nr katalogowy | 1260081603 |
| Rama | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PTS800 Bosch BDU38 /T5250 |
| Widelec: | Suntour Mobie34-E Air 29" 2CR 80mm 15AH2 |
| Manetki: | Enviolo automatig cliq pro control |
| Hamulce: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT64 CL 180 |
| Opona przód: | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex |
| Opona tył: | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex |
| Kierownica: | Ergotec Lady Town 31,8 690mm |
| Mostek: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | GRIP ERGON GP10 |
| Siodło: | Selle Royal On Open Gel |
| Sztyca: | KTM COMPII dropper/travel adj. 30.9 T125 |
| Korba: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | Gates carbon drive belt 122T CDX |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Oświetlenie przód: | Litemove AE-200 170-200Lux HighBeam |
| Oświetlenie tył: | B&M Dart brex |
| Bagażnik: | KTM tour60 snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PTS800 Bosch BDU38 /T5250 Widelec: Suntour Mobie34-E Air 29" 2CR 80mm 15AH2 Manetki: Enviolo automatig cliq pro control Hamulce: Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT64 CL 180 Opona przód: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex Opona tył: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex Kierownica: Ergotec Lady Town 31,8 690mm Mostek: KTM Line adjust. 0-60° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: GRIP ERGON GP10 Siodło: Selle Royal On Open Gel Sztyca: KTM COMPII dropper/travel adj. 30.9 T125 Korba: KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: Gates carbon drive belt 122T CDX Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy Oświetlenie przód: Litemove AE-200 170-200Lux HighBeam Oświetlenie tył: B&M Dart brex Bagażnik: KTM tour60 snap-it 2.0/monkeyload|childseat + rack clip Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025