| Kod | 1260098520 |
| EAN | 9008594510692 |
| Nr katalogowy | 1260098520 |
| Rama | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Widelec: | FOX 34 Float 27,5" AWL E 100mm 15x110 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Manetki: | Shimano CUES U6000-11 display |
| Hamulce: | Magura MTC ABS 4-Piston |
| Tarcze: | Magura MDR-C ABS CL 203 |
| Opona przód: | Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| Opona tył: | Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| Kierownica: | KTM COMP rizer15 680mm |
| Mostek: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | GRIP ERGON GP10 |
| Siodło: | Selle Royal Essenza |
| Sztyca: | KTM COMP 30.9/350 |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 |
| Napęd: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Oświetlenie przód: | Litemove SEC-150 150Lux CT1 connector |
| Bagażnik: | KTM light 42 snap-it 2.0/monkeyload|rack clip |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 Widelec: FOX 34 Float 27,5" AWL E 100mm 15x110 Tylna przerzutka: Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ Manetki: Shimano CUES U6000-11 display Hamulce: Magura MTC ABS 4-Piston Tarcze hamulcowe: Magura MDR-C ABS CL 203 Opona przód: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex Opona tył: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex Kierownica: KTM COMP rizer15 680mm Mostek: KTM Line adjust. 0-60° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: GRIP ERGON GP10 Siodło: Selle Royal Essenza Sztyca: KTM COMP 30.9/350 Zacisk: KTM Line JD-SC99 - 34,9mm Korba: KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 Łańcuch: KMC e11 Sport EPT e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy Oświetlenie przód: Litemove SEC-150 150Lux CT1 connector Bagażnik: KTM light 42 snap-it 2.0/monkeyload|rack clip Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025