| Kod | 1260090500 |
| EAN | 9008594506961 |
| Nr katalogowy | 1260090500 |
| Rama | Macina Aera Carbon 100 UDH|PT800 Bosch BDU38/T5880 |
| Widelec: | FOX 34 Float 27,5" AWL E 100mm 15x110 |
| Damper: | Suntour EDGE-EVO 2CR 190x45 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Manetki: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Hamulce: | Shimano CUES U8000 / U8020 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano MT800 CL 203 freeza |
| Koła: | Mavic E-Crossride 27 CL 110x15TA|584x30TSS TLR / Mavic E-Crossride 27 CL 148/12TA|584x30TSS HG TLR |
| Opona przód: | Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| Opona tył: | Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| Kierownica: | KTM TEAM II rizer15 700mm |
| Mostek: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | GRIP ERGON GP10 |
| Siodło: | Selle Royal Lookin Evo |
| Sztyca: | KTM COMPII dropper/travel adj. 30.9 T125 |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC140A - 35,0mm |
| Korba: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Oświetlenie przód: | Litemove AE-200 170-200Lux HighBeam |
| Bagażnik: | KTM light 42 snap-it 2.0/monkeyload|rack clip |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Aera Carbon 100 UDH|PT800 Bosch BDU38/T5880 Widelec: FOX 34 Float 27,5" AWL E 100mm 15x110 Damper: Suntour EDGE-EVO 2CR 190x45 Tylna przerzutka: Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow Manetki: Shimano CUES Di2 EN605 Switch Hamulce: Shimano CUES U8000 / U8020 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano MT800 CL 203 freeza Koła: Mavic E-Crossride 27 CL 110x15TA|584x30TSS TLR / Mavic E-Crossride 27 CL 148/12TA|584x30TSS HG TLR Opona przód: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex Opona tył: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex Kierownica: KTM TEAM II rizer15 700mm Mostek: KTM Line adjust. 0-60° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: GRIP ERGON GP10 Siodło: Selle Royal Lookin Evo Sztyca: KTM COMPII dropper/travel adj. 30.9 T125 Zacisk: KTM Line JD-SC140A - 35,0mm Korba: KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: KMC e11 Sport EPT e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy Oświetlenie przód: Litemove AE-200 170-200Lux HighBeam Bagażnik: KTM light 42 snap-it 2.0/monkeyload|rack clip Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025