| Kod | 1260107116 |
| EAN | 9008594510562 |
| Nr katalogowy | 1260107116 |
| Rama | Macina Trekking Onroad Alloy6061| PT750Wh Bosch BDU37/T2930 |
| Widelec: | Suntour NX1 coil LO 63mm |
| Tylna przerzutka: | Shimano Acera M3020-8 SGS |
| Manetki: | Shimano Altus M315-8 display |
| Hamulce: | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT30 CL 180 |
| Opona przód: | Schwalbe Smart Sam SBC K-Guard 47-622 Reflex |
| Opona tył: | Schwalbe Smart Sam SBC K-Guard 47-622 Reflex |
| Kierownica: | KTM COMP low rizer 640mm |
| Mostek: | KTM Line +20° ICR |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | KTM COMP Ergo Lock |
| Siodło: | Selle Royal Essenza Athletic |
| Sztyca: | KTM Line 30.9/350 |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 |
| Napęd: | Shimano HG40-8 |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal VP-195E alloy |
| Oświetlenie przód: | B&M Briq-S 60Lux |
| Bagażnik: | Racktime Alumee rails (plattform option) |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Trekking Onroad Alloy6061| PT750Wh Bosch BDU37/T2930 Widelec: Suntour NX1 coil LO 63mm Tylna przerzutka: Shimano Acera M3020-8 SGS Manetki: Shimano Altus M315-8 display Hamulce: Shimano MT200 / MT200 2-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT30 CL 180 Opona przód: Schwalbe Smart Sam SBC K-Guard 47-622 Reflex Opona tył: Schwalbe Smart Sam SBC K-Guard 47-622 Reflex Kierownica: KTM COMP low rizer 640mm Mostek: KTM Line +20° ICR Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: KTM COMP Ergo Lock Siodło: Selle Royal Essenza Athletic Sztyca: KTM Line 30.9/350 Zacisk: KTM Line JD-SC99 - 34,9mm Korba: KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 Łańcuch: Shimano HG40-8 Kaseta: Pedały: MTB-Pedal VP-195E alloy Oświetlenie przód: B&M Briq-S 60Lux Bagażnik: Racktime Alumee rails (plattform option) Podpórka: KTM 28" adjustable