| Kod | 1260060113 |
| EAN | 9008594510173 |
| Nr katalogowy | 1260060113 |
| Rama | Macina MTB 29" Alloy6061| PT750Wh Bosch BDU37/M2706 |
| Widelec: | FOX 34 Float AWL 29" E 120mm 15x110 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore XT M8130-11 LG shadow+ |
| Manetki: | Shimano Deore XT M8130-11 LG |
| Hamulce: | Shimano Deore M6100 / M6120 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT64 CL 180 |
| Opona przód: | Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 |
| Opona tył: | Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM flat 2X 720mm |
| Mostek: | KTM TEAM MTB 7° |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GA20 |
| Siodło: | Selle San Marco RND Manganes Rails |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16 |
| Napęd: | KMC e500 LG e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal VP-195E alloy |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina MTB 29" Alloy6061| PT750Wh Bosch BDU37/M2706 Widelec: FOX 34 Float AWL 29" E 120mm 15x110 Tylna przerzutka: Shimano Deore XT M8130-11 LG shadow+ Manetki: Shimano Deore XT M8130-11 LG Hamulce: Shimano Deore M6100 / M6120 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT64 CL 180 Opona przód: Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 Opona tył: Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 Kierownica: KTM TEAM flat 2X 720mm Mostek: KTM TEAM MTB 7° Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GA20 Siodło: Selle San Marco RND Manganes Rails Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:100 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm Korba: KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16 Łańcuch: KMC e500 LG e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal VP-195E alloy