| Kod | 1260054108 |
| EAN | 9008594508255 |
| Nr katalogowy | 1260054108 |
| Rama | Macina MTB 29" Alloy 6061 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5700 |
| Widelec: | RockShox Recon Slv RL 29" 120mm 15x110 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| Manetki: | Shimano Deore M6100-12 |
| Hamulce: | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT30 CL 180 |
| Opona przód: | Schwalbe Wicked Will Perf. 62-622 |
| Opona tył: | Schwalbe Wicked Will Perf. 62-622 |
| Kierownica: | KTM COMP flat 2X 720mm |
| Mostek: | KTM +7° ICR |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GA20 |
| Siodło: | KTM Line Sport |
| Sztyca: | KTM COMP 30.9/400 |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | Shimano M6100-12 |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal VP-195E alloy |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina MTB 29" Alloy 6061 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5700 Widelec: RockShox Recon Slv RL 29" 120mm 15x110 Tylna przerzutka: Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ Manetki: Shimano Deore M6100-12 Hamulce: Shimano M4100 / MT420 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT30 CL 180 Opona przód: Schwalbe Wicked Will Perf. 62-622 Opona tył: Schwalbe Wicked Will Perf. 62-622 Kierownica: KTM COMP flat 2X 720mm Mostek: KTM +7° ICR Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GA20 Siodło: KTM Line Sport Sztyca: KTM COMP 30.9/400 Zacisk: KTM Line JD-SC99 - 34,9mm Korba: KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: Shimano M6100-12 Kaseta: Pedały: MTB-Pedal VP-195E alloy