| Kod | 1260052103 |
| EAN | 9008594510043 |
| Nr katalogowy | 1260052103 |
| Rama | Macina MTB 29" Alloy 6061 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5700 |
| Widelec: | FOX 34 Float 29" AWL E 100mm 15x110 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| Manetki: | Shimano Deore M6100-12 display |
| Hamulce: | Magura MTC ABS 4-Piston |
| Tarcze: | Magura MDR-C ABS CL 203 |
| Opona przód: | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex |
| Opona tył: | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex |
| Kierownica: | KTM COMP rizer15 700mm |
| Mostek: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | GRIP ERGON GP10 |
| Siodło: | Selle Royal Lookin Athletic Evo |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | Shimano M6100-12 |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Oświetlenie przód: | Litemove SEC-150 150Lux down |
| Bagażnik: | KTM light 60 (snap-it 1.0) |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina MTB 29" Alloy 6061 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5700 Widelec: FOX 34 Float 29" AWL E 100mm 15x110 Tylna przerzutka: Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ Manetki: Shimano Deore M6100-12 display Hamulce: Magura MTC ABS 4-Piston Tarcze hamulcowe: Magura MDR-C ABS CL 203 Opona przód: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex Opona tył: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex Kierownica: KTM COMP rizer15 700mm Mostek: KTM Line adjust. 0-60° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: GRIP ERGON GP10 Siodło: Selle Royal Lookin Athletic Evo Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:100 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm Korba: KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: Shimano M6100-12 Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy Oświetlenie przód: Litemove SEC-150 150Lux down Bagażnik: KTM light 60 (snap-it 1.0) Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025