| Kod | 1260050108 |
| EAN | 9008594510029 |
| Nr katalogowy | 1260050108 |
| Rama | Macina MTB 29" Alloy 6061 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5700 |
| Widelec: | FOX 34 Float 29" AWL E 120mm 15x110 |
| Tylna przerzutka: | TRP RD-M8000E 12speed |
| Manetki: | TRP Switch SL-M8000E |
| Hamulce: | Shimano Deore M6100 / M6120 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT64 CL 180 |
| Opona przód: | Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 |
| Opona tył: | Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM flat 2X 720mm |
| Mostek: | KTM COMP +7° ICR |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GE10 |
| Siodło: | Ergon SM10 E-Mountain |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | Shimano M6100-12 |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal VP-195E alloy |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina MTB 29" Alloy 6061 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5700 Widelec: FOX 34 Float 29" AWL E 120mm 15x110 Tylna przerzutka: TRP RD-M8000E 12speed Manetki: TRP Switch SL-M8000E Hamulce: Shimano Deore M6100 / M6120 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT64 CL 180 Opona przód: Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 Opona tył: Maxxis Rekon EXO/TR 62-622 Kierownica: KTM TEAM flat 2X 720mm Mostek: KTM COMP +7° ICR Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GE10 Siodło: Ergon SM10 E-Mountain Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:100 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm Korba: KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: Shimano M6100-12 Kaseta: Pedały: MTB-Pedal VP-195E alloy