| Kod | 1260035103 |
| EAN | 9008594508927 |
| Nr katalogowy | 1260035103 |
| Rama | Macina Chacana 29" Alloy6061 125 UDH|PT750 Bosch BDU37/M2286 |
| Widelec: | RockShox 35 Silver TK 29" 130mm 15x110 |
| Damper: | RockShox Deluxe Select+ 230x57.5 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Manetki: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Hamulce: | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT64 CL 203 |
| Opona przód: | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard Folding 65-622 |
| Opona tył: | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard Folding 65-622 |
| Kierownica: | KTM COMP Trail35 rizer15 760mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GA20 |
| Siodło: | Selle San Marco RND Manganes Rails |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC140A - 35,0mm |
| Korba: | KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 |
| Napęd: | KMC e500 LG e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Chacana 29" Alloy6061 125 UDH|PT750 Bosch BDU37/M2286 Widelec: RockShox 35 Silver TK 29" 130mm 15x110 Damper: RockShox Deluxe Select+ 230x57.5 Tylna przerzutka: Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow Manetki: Shimano CUES Di2 EN605 Switch Hamulce: Shimano M4100 / MT420 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT64 CL 203 Opona przód: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard Folding 65-622 Opona tył: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard Folding 65-622 Kierownica: KTM COMP Trail35 rizer15 760mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GA20 Siodło: Selle San Marco RND Manganes Rails Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:120 Zacisk: KTM Line JD-SC140A - 35,0mm Korba: KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 Łańcuch: KMC e500 LG e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy