| Kod | 1260034113 |
| EAN | 9008594508910 |
| Nr katalogowy | 1260034113 |
| Rama | Macina Chacana 29" Alloy6061 125 UDH|PT750 Bosch BDU37/M2286 |
| Widelec: | FOX 34 Float AWL 29" E 130mm 15x110 |
| Damper: | FOX Float DPS Performance 230x57.5 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Manetki: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Hamulce: | Shimano Deore XT T8100 / M8120 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano MT800 CL 203 freeza |
| Opona przód: | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex |
| Opona tył: | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex |
| Kierownica: | KTM COMP Trail35 rizer15 760mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GA20 |
| Siodło: | Selle Royal Lookin Athletic 3D |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC140A - 35,0mm |
| Korba: | KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16 |
| Napęd: | KMC e500 LG e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Oświetlenie przód: | Litemove AE-130 90-130Lux HighBeam |
| Bagażnik: | Racktime Alumee rails (plattform option) |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Chacana 29" Alloy6061 125 UDH|PT750 Bosch BDU37/M2286 Widelec: FOX 34 Float AWL 29" E 130mm 15x110 Damper: FOX Float DPS Performance 230x57.5 Tylna przerzutka: Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow Manetki: Shimano CUES Di2 EN605 Switch Hamulce: Shimano Deore XT T8100 / M8120 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano MT800 CL 203 freeza Opona przód: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex Opona tył: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex Kierownica: KTM COMP Trail35 rizer15 760mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GA20 Siodło: Selle Royal Lookin Athletic 3D Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:150 Zacisk: KTM Line JD-SC140A - 35,0mm Korba: KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16 Łańcuch: KMC e500 LG e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy Oświetlenie przód: Litemove AE-130 90-130Lux HighBeam Bagażnik: Racktime Alumee rails (plattform option) Podpórka: KTM 28" adjustable