| Kod | 1260031100 |
| EAN | 9008594503144 |
| Nr katalogowy | 1260031100 |
| Rama | Macina Chacana Al6061 125 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5290 |
| Widelec: | Suntour XCR34X Air 27,5" 2CR 130mm |
| Damper: | FOX Float Rhythm 2Pos 230x57,5 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Manetki: | Shimano CUES U6000-11 display |
| Hamulce: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT30 CL 203 |
| Opona przód: | Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| Opona tył: | Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| Kierownica: | KTM COMP Trail35 rizer15 760mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GA30 |
| Siodło: | Selle Royal Lookin Athletic Evo |
| Sztyca: | KTM COMP II dropper internal 34.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 39,0mm x 12 |
| Korba: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | KMC e500 LG e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Oświetlenie przód: | Litemove SEC-150 150Lux down |
| Bagażnik: | Racktime Alumee rails (plattform option) |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Chacana Al6061 125 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5290 Widelec: Suntour XCR34X Air 27,5" 2CR 130mm Damper: FOX Float Rhythm 2Pos 230x57,5 Tylna przerzutka: Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ Manetki: Shimano CUES U6000-11 display Hamulce: Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT30 CL 203 Opona przód: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex Opona tył: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex Kierownica: KTM COMP Trail35 rizer15 760mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GA30 Siodło: Selle Royal Lookin Athletic Evo Sztyca: KTM COMP II dropper internal 34.9 T:125 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 39,0mm x 12 Korba: KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: KMC e500 LG e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy Oświetlenie przód: Litemove SEC-150 150Lux down Bagażnik: Racktime Alumee rails (plattform option) Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025