| Kod | 1260032117 |
| EAN | 9008594508880 |
| Nr katalogowy | 1260032117 |
| Rama | Macina Chacana Al6061 125 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5290 |
| Widelec: | FOX 34 Float AWL 29" E 130mm 15x110 |
| Damper: | FOX Float DPS Performance 230x57.5 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Manetki: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Hamulce: | Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT64 CL 203 |
| Opona przód: | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard Folding 65-622 |
| Opona tył: | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard Folding 65-622 |
| Kierownica: | KTM COMP Trail35 rizer15 760mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GA20 |
| Siodło: | Selle San Marco RND Manganes Rails |
| Sztyca: | KTM COMP II dropper internal 34.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 39,0mm x 12 |
| Korba: | KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16 |
| Napęd: | KMC e500 LG e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Chacana Al6061 125 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5290 Widelec: FOX 34 Float AWL 29" E 130mm 15x110 Damper: FOX Float DPS Performance 230x57.5 Tylna przerzutka: Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow Manetki: Shimano CUES Di2 EN605 Switch Hamulce: Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT64 CL 203 Opona przód: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard Folding 65-622 Opona tył: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard Folding 65-622 Kierownica: KTM COMP Trail35 rizer15 760mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GA20 Siodło: Selle San Marco RND Manganes Rails Sztyca: KTM COMP II dropper internal 34.9 T:150 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 39,0mm x 12 Korba: KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16 Łańcuch: KMC e500 LG e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy