| Kod | 1260030113 |
| EAN | 9008594503120 |
| Nr katalogowy | 1260030113 |
| Rama | Macina Chacana Al6061 125 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5290 |
| Widelec: | FOX 34 Float 29" AWL E 130mm 15x110 |
| Damper: | FOX Float Rhythm 2Pos 230x57,5 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Manetki: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Hamulce: | Shimano Deore M6100 / M6120 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT64 CL 203 |
| Koła: | Mavic E-Crossride 29 CL 110x15TA|622x30TSS TLR / Mavic E-Crossride 29 CL 148x12TA|622x30TSS HG TLR |
| Opona przód: | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex |
| Opona tył: | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex |
| Kierownica: | KTM COMP Trail35 rizer15 760mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GA30 |
| Siodło: | Ergon SM10 E-Mountain |
| Sztyca: | KTM COMP II dropper internal 34.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 39,0mm x 12 |
| Korba: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | KMC e500 LG e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Oświetlenie przód: | Litemove AE-200 170-200Lux HighBeam |
| Oświetlenie tył: | Supernova TL3Z |
| Bagażnik: | KTM RACKTIME ALUMEE |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Chacana Al6061 125 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5290 Widelec: FOX 34 Float 29" AWL E 130mm 15x110 Damper: FOX Float Rhythm 2Pos 230x57,5 Tylna przerzutka: Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow Manetki: Shimano CUES Di2 EN605 Switch Hamulce: Shimano Deore M6100 / M6120 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT64 CL 203 Koła: Mavic E-Crossride 29 CL 110x15TA|622x30TSS TLR / Mavic E-Crossride 29 CL 148x12TA|622x30TSS HG TLR Opona przód: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex Opona tył: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex Kierownica: KTM COMP Trail35 rizer15 760mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GA30 Siodło: Ergon SM10 E-Mountain Sztyca: KTM COMP II dropper internal 34.9 T:150 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 39,0mm x 12 Korba: KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: KMC e500 LG e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy Oświetlenie przód: Litemove AE-200 170-200Lux HighBeam Oświetlenie tył: Supernova TL3Z Bagażnik: KTM RACKTIME ALUMEE Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025