| Kod | 1260025100 |
| EAN | 9008594509986 |
| Nr katalogowy | 1260025100 |
| Rama | Macina Lycan 27.5" Alloy6061 140 |PT750 Bosch BDU37/M2296 |
| Widelec: | Suntour XCR34 Air 27.5" LOR 140mm 15x110 |
| Damper: | RockShox Deluxe Select 230x62.5 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore M5100-11 SGS shadow+ |
| Manetki: | Shimano Deore M5100-11 |
| Hamulce: | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT30 CL 203 |
| Opona przód: | Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 |
| Opona tył: | Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 |
| Kierownica: | KTM COMP Trail35 rizer15 760mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | KTM COMP Lock |
| Siodło: | KTM Line Sport |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC140A - 35,0mm |
| Korba: | KTM E-TRAIL ISIS 170mm Q16 |
| Napęd: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Oświetlenie przód: | Litemove SC-150 150Lux side |
| Oświetlenie tył: | Supernova TL3Z |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Lycan 27.5" Alloy6061 140 |PT750 Bosch BDU37/M2296 Widelec: Suntour XCR34 Air 27.5" LOR 140mm 15x110 Damper: RockShox Deluxe Select 230x62.5 Tylna przerzutka: Shimano Deore M5100-11 SGS shadow+ Manetki: Shimano Deore M5100-11 Hamulce: Shimano M4100 / MT420 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT30 CL 203 Opona przód: Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 Opona tył: Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 Kierownica: KTM COMP Trail35 rizer15 760mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: KTM COMP Lock Siodło: KTM Line Sport Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:120 Zacisk: KTM Line JD-SC140A - 35,0mm Korba: KTM E-TRAIL ISIS 170mm Q16 Łańcuch: KMC e11 Sport EPT e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy Oświetlenie przód: Litemove SC-150 150Lux side Oświetlenie tył: Supernova TL3Z