| Kod | 1260024130 |
| EAN | 9008594509948 |
| Nr katalogowy | 1260024130 |
| Rama | Macina Lycan 27.5" Alloy6061 140 |PT750 Bosch BDU37/M2296 |
| Widelec: | Suntour XCR34 Air 2CR 27,5 140 15AH2 |
| Damper: | RockShox Deluxe Select+ 230x62.5 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Manetki: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Hamulce: | Tektro HD-M750 / E730 4-Piston |
| Tarcze: | Tektro TR-45 2.3mm CL 203 |
| Opona przód: | Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 |
| Opona tył: | Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 |
| Kierownica: | KTM COMP Trail35 rizer15 760mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | KTM COMP Lock |
| Siodło: | KTM Line Sport |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC140A - 35,0mm |
| Korba: | KTM E-TRAIL ISIS 170mm Q16 |
| Napęd: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Lycan 27.5" Alloy6061 140 |PT750 Bosch BDU37/M2296 Widelec: Suntour XCR34 Air 2CR 27,5 140 15AH2 Damper: RockShox Deluxe Select+ 230x62.5 Tylna przerzutka: Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow Manetki: Shimano CUES Di2 EN605 Switch Hamulce: Tektro HD-M750 / E730 4-Piston Tarcze hamulcowe: Tektro TR-45 2.3mm CL 203 Opona przód: Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 Opona tył: Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 Kierownica: KTM COMP Trail35 rizer15 760mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: KTM COMP Lock Siodło: KTM Line Sport Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:120 Zacisk: KTM Line JD-SC140A - 35,0mm Korba: KTM E-TRAIL ISIS 170mm Q16 Łańcuch: KMC e11 Sport EPT e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy