| Kod | 1260023143 |
| EAN | 9008594509894 |
| Nr katalogowy | 1260023143 |
| Rama | Macina Lycan 27.5" Alloy6061 140 |PT750 Bosch BDU37/M2296 |
| Widelec: | FOX 34 Float AWL 27.5" E 140mm 15x110 |
| Damper: | FOX Float DPS Performance 230x62.5 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ |
| Manetki: | Shimano Deore Di2 M6250 |
| Hamulce: | Shimano Deore M6100 / M6120 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT64 CL 203 |
| Opona przód: | Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 |
| Opona tył: | Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 |
| Kierownica: | KTM COMP Trail35 rizer15 760mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GA20 |
| Siodło: | Selle Italia X3 XP Lady |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC140A - 35,0mm |
| Korba: | KTM E-TRAIL ISIS 170mm Q16 |
| Napęd: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Lycan 27.5" Alloy6061 140 |PT750 Bosch BDU37/M2296 Widelec: FOX 34 Float AWL 27.5" E 140mm 15x110 Damper: FOX Float DPS Performance 230x62.5 Tylna przerzutka: Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ Manetki: Shimano Deore Di2 M6250 Hamulce: Shimano Deore M6100 / M6120 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT64 CL 203 Opona przód: Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 Opona tył: Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 Kierownica: KTM COMP Trail35 rizer15 760mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GA20 Siodło: Selle Italia X3 XP Lady Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:150 Zacisk: KTM Line JD-SC140A - 35,0mm Korba: KTM E-TRAIL ISIS 170mm Q16 Łańcuch: KMC e11 Sport EPT e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy