| Kod | 1260020103 |
| EAN | 9008594505728 |
| Nr katalogowy | 1260020103 |
| Rama | Macina Lycan Al6061 140 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5290 |
| Widelec: | FOX 34 Float 29" Rhythm E 140mm 15x110 |
| Damper: | FOX Float Rhythm 2Pos 230x65 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ |
| Manetki: | Shimano Deore Di2 M6250 |
| Hamulce: | Magura MT5 4-Piston |
| Tarcze: | Magura MDR-P CL 203 |
| Koła: | Mavic E-Crossride 29 CL 110x15TA|622x30TSS TLR / Mavic E-Crossride 29 CL 148x12TA|622x30TSS HG TLR |
| Opona przód: | Schwalbe Wicked Will Perf. 65-622 |
| Opona tył: | Schwalbe Wicked Will Perf. 65-622 |
| Kierownica: | KTM COMP Trail35 rizer15 780mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GE10 |
| Siodło: | Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow |
| Sztyca: | KTM COMP II dropper internal 34.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 39,0mm x 12 |
| Korba: | KTM E-TRAIL ISIS 170mm Q12 |
| Napęd: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Lycan Al6061 140 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5290 Widelec: FOX 34 Float 29" Rhythm E 140mm 15x110 Damper: FOX Float Rhythm 2Pos 230x65 Tylna przerzutka: Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ Manetki: Shimano Deore Di2 M6250 Hamulce: Magura MT5 4-Piston Tarcze hamulcowe: Magura MDR-P CL 203 Koła: Mavic E-Crossride 29 CL 110x15TA|622x30TSS TLR / Mavic E-Crossride 29 CL 148x12TA|622x30TSS HG TLR Opona przód: Schwalbe Wicked Will Perf. 65-622 Opona tył: Schwalbe Wicked Will Perf. 65-622 Kierownica: KTM COMP Trail35 rizer15 780mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GE10 Siodło: Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow Sztyca: KTM COMP II dropper internal 34.9 T:125 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 39,0mm x 12 Korba: KTM E-TRAIL ISIS 170mm Q12 Łańcuch: KMC e11 Sport EPT e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy