| Kod | 1260009108 |
| EAN | 9008594505940 |
| Nr katalogowy | 1260009108 |
| Rama | Macina Kapoho Dimmix CB 160 UDH|Bosch BDU38/M5240 |
| Widelec: | FOX 36 Float 29" Rhythm E 160mm 15x110 |
| Damper: | FOX Float X Performance 2Pos 250x70 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Manetki: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Hamulce: | Shimano Deore M6100 / M6120 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT64 CL 203 |
| Opona przód: | Maxxis Minion DHF 3C-MaxxTerra / NEXO+/TR 63-622 |
| Opona tył: | Maxxis Minion DHR II 3C-MAxxTerra / NEXO+/ TR 65-584 |
| Kierownica: | KTM TEAM Trail35 rizer25 800mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GE10 |
| Siodło: | Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow |
| Sztyca: | KTM COMP II dropper internal 34.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 38,1mm x 15 |
| Korba: | KTM E-TRAIL2 ISIS 160mm Q12 |
| Napęd: | KMC e500 LG e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Kapoho Dimmix CB 160 UDH|Bosch BDU38/M5240 Widelec: FOX 36 Float 29" Rhythm E 160mm 15x110 Damper: FOX Float X Performance 2Pos 250x70 Tylna przerzutka: Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow Manetki: Shimano CUES Di2 EN605 Switch Hamulce: Shimano Deore M6100 / M6120 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT64 CL 203 Opona przód: Maxxis Minion DHF 3C-MaxxTerra / NEXO+/TR 63-622 Opona tył: Maxxis Minion DHR II 3C-MAxxTerra / NEXO+/ TR 65-584 Kierownica: KTM TEAM Trail35 rizer25 800mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GE10 Siodło: Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow Sztyca: KTM COMP II dropper internal 34.9 T:150 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 38,1mm x 15 Korba: KTM E-TRAIL2 ISIS 160mm Q12 Łańcuch: KMC e500 LG e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy