| Kod | 1260017108 |
| EAN | 9008594509214 |
| Nr katalogowy | 1260017108 |
| Rama | Macina Kapoho Dimmix Carbon 160 UDH|PT750 Bosch BDU37/M2246 |
| Widelec: | FOX 36 Float 29" Perf E 160mm 15x110 |
| Damper: | FOX Float X Performance 2Pos 250x70 |
| Tylna przerzutka: | TRP RD-M8000E 12speed |
| Manetki: | TRP Switch SL-M8000E |
| Hamulce: | Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano MT800 CL 203 freeza |
| Opona przód: | Maxxis Minion DHF 3C-MaxxTerra/EXO/TR 63-622 |
| Opona tył: | Maxxis Minion DHR II 3C-MaxxTerra/EXO/TR 70-584 |
| Kierownica: | KTM TEAM Trail35 rizer25 800mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GA20 |
| Siodło: | Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC140A - 35,0mm |
| Korba: | KTM E-TRAIL ISIS 160mm Q16 |
| Napęd: | Shimano M6100-12 |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Kapoho Dimmix Carbon 160 UDH|PT750 Bosch BDU37/M2246 Widelec: FOX 36 Float 29" Perf E 160mm 15x110 Damper: FOX Float X Performance 2Pos 250x70 Tylna przerzutka: TRP RD-M8000E 12speed Manetki: TRP Switch SL-M8000E Hamulce: Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano MT800 CL 203 freeza Opona przód: Maxxis Minion DHF 3C-MaxxTerra/EXO/TR 63-622 Opona tył: Maxxis Minion DHR II 3C-MaxxTerra/EXO/TR 70-584 Kierownica: KTM TEAM Trail35 rizer25 800mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GA20 Siodło: Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:150 Zacisk: KTM Line JD-SC140A - 35,0mm Korba: KTM E-TRAIL ISIS 160mm Q16 Łańcuch: Shimano M6100-12 Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy