| Kod | 1260005108 |
| EAN | 9008594506619 |
| Nr katalogowy | 1260005108 |
| Rama | Macina Kapoho Dimmix CB 160 UDH|Bosch BDU38/M5240 |
| Widelec: | FOX 36 Float 29" Factory E 160mm 15x110 |
| Damper: | FOX DHX Factory 250x75 |
| Tylna przerzutka: | Shimano XTR Di2 M9260-11 LG shadow+ |
| Manetki: | Shimano XTR Di2 M9250 |
| Hamulce: | Shimano XTR M9100 / M9120 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano CL900 CL 203 freeza |
| Koła: | DT HXC 1200 Spline Carbon CL 110/15TA|622x30TSS TLR / DT HXC 1200 Spline Carbon CL 148/12TA|584x30T |
| Opona przód: | Schwalbe Magic Mary Evo SuperTrail TLE 65-622 |
| Opona tył: | Schwalbe Hans Dampf Evo SuperGravity TLE 65-584 |
| Kierownica: | KTM PRIME Trail35 Carbon rizer20 800mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GE10 |
| Siodło: | Fizik Terra Aidon X5 SAlloy |
| Sztyca: | FOX Transfer NEO Factory 34.9 wireless |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 38,1mm x 15 |
| Korba: | RACE FACE ERA-E160 |
| Napęd: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Kapoho Dimmix CB 160 UDH|Bosch BDU38/M5240 Widelec: FOX 36 Float 29" Factory E 160mm 15x110 Damper: FOX DHX Factory 250x75 Tylna przerzutka: Shimano XTR Di2 M9260-11 LG shadow+ Manetki: Shimano XTR Di2 M9250 Hamulce: Shimano XTR M9100 / M9120 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano CL900 CL 203 freeza Koła: DT HXC 1200 Spline Carbon CL 110/15TA|622x30TSS TLR / DT HXC 1200 Spline Carbon CL 148/12TA|584x30TSS SS TLR Opona przód: Schwalbe Magic Mary Evo SuperTrail TLE 65-622 Opona tył: Schwalbe Hans Dampf Evo SuperGravity TLE 65-584 Kierownica: KTM PRIME Trail35 Carbon rizer20 800mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GE10 Siodło: Fizik Terra Aidon X5 SAlloy Sztyca: FOX Transfer NEO Factory 34.9 wireless Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 38,1mm x 15 Korba: RACE FACE ERA-E160 Łańcuch: KMC e11 Sport EPT e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VP-539 nylon