| Kod | 1260003108 |
| EAN | 9008594508729 |
| Nr katalogowy | 1260003108 |
| Rama | Macina Prowler Dimmix Carbon 170 UDH|PT750 Bosch BDU37/M2236 |
| Widelec: | FOX 38 Float 29" Perf E 180mm 15x110 |
| Damper: | FOX DHX2 PerformanceElite 2-Pos 250x75 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ |
| Manetki: | Shimano Deore Di2 M6250 |
| Hamulce: | Shimano Saint M820 / M820 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano MT800 CL 203 freeza |
| Koła: | KTM E-TEAM Trail 29 CL 110/15TA|622x30TC TLR by DT / KTM E-TEAM Trail 27 CL 148/12TA| 622x35TC TLR b |
| Opona przód: | Schwalbe Eddy Current Front Evo SuperTrail TLE 65-622 |
| Opona tył: | Schwalbe Eddy Current Rear Evo SuperGravity TLE 70-584 |
| Kierownica: | KTM PRIME Trail35 Carbon rizer20 800mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GA20 |
| Siodło: | Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow |
| Sztyca: | FOX Transfer Performance internal |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC140A - 35,0mm |
| Korba: | KTM E-TRAIL ISIS 160mm Q16 |
| Napęd: | KMC e500 LG e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Prowler Dimmix Carbon 170 UDH|PT750 Bosch BDU37/M2236 Widelec: FOX 38 Float 29" Perf E 180mm 15x110 Damper: FOX DHX2 PerformanceElite 2-Pos 250x75 Tylna przerzutka: Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ Manetki: Shimano Deore Di2 M6250 Hamulce: Shimano Saint M820 / M820 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano MT800 CL 203 freeza Koła: KTM E-TEAM Trail 29 CL 110/15TA|622x30TC TLR by DT / KTM E-TEAM Trail 27 CL 148/12TA| 622x35TC TLR by DT Opona przód: Schwalbe Eddy Current Front Evo SuperTrail TLE 65-622 Opona tył: Schwalbe Eddy Current Rear Evo SuperGravity TLE 70-584 Kierownica: KTM PRIME Trail35 Carbon rizer20 800mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GA20 Siodło: Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow Sztyca: FOX Transfer Performance internal Zacisk: KTM Line JD-SC140A - 35,0mm Korba: KTM E-TRAIL ISIS 160mm Q16 Łańcuch: KMC e500 LG e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VP-539 nylon