| Kod | 1260001108 |
| EAN | 9008594508521 |
| Nr katalogowy | 1260001108 |
| Rama | Macina Prowler Dimmix CB 170 UDH|Bosch BDU38/M5230 |
| Widelec: | FOX 38 Float 29" Factory E 180mm 15x110 |
| Damper: | FOX DHX2 PerformanceElite 2-Pos 250x75 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore XT Di2 M8260-11 LG SGS |
| Manetki: | Shimano XT Di2 SW-M8250 |
| Hamulce: | Shimano Saint M820 / M820 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano CL800 CL 203 freeza |
| Koła: | KTM E-TEAM Trail 29 CL 110/15TA|622x30TC TLR by DT / KTM E-TEAM Trail 27 CL 148/12TA|584x30TC SS TLR |
| Opona przód: | Schwalbe Magic Mary Evo SuperTrail TLE 65-622 |
| Opona tył: | Schwalbe Big Betty Evo SuperGravity TLE 65-584 |
| Kierownica: | KTM TEAM Trail35 rizer25 800mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GE10 |
| Siodło: | Fizik Terra Aidon X5 SAlloy |
| Sztyca: | Eightpins H01 Hydraulic -6X-S |
| Korba: | KTM E-TRAIL2 ISIS 160mm Q12 |
| Napęd: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Prowler Dimmix CB 170 UDH|Bosch BDU38/M5230 Widelec: FOX 38 Float 29" Factory E 180mm 15x110 Damper: FOX DHX2 PerformanceElite 2-Pos 250x75 Tylna przerzutka: Shimano Deore XT Di2 M8260-11 LG SGS Manetki: Shimano XT Di2 SW-M8250 Hamulce: Shimano Saint M820 / M820 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano CL800 CL 203 freeza Koła: KTM E-TEAM Trail 29 CL 110/15TA|622x30TC TLR by DT / KTM E-TEAM Trail 27 CL 148/12TA|584x30TC SS TLR by DT Opona przód: Schwalbe Magic Mary Evo SuperTrail TLE 65-622 Opona tył: Schwalbe Big Betty Evo SuperGravity TLE 65-584 Kierownica: KTM TEAM Trail35 rizer25 800mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GE10 Siodło: Fizik Terra Aidon X5 SAlloy Sztyca: Eightpins H01 Hydraulic -6X-S Korba: KTM E-TRAIL2 ISIS 160mm Q12 Łańcuch: KMC e11 Sport EPT e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VP-539 nylon