| Kod | 1260000103 |
| EAN | 9008594506541 |
| Nr katalogowy | 1260000103 |
| Rama | Macina Prowler Dimmix CB 170 UDH|Bosch BDU38/M5230 |
| Widelec: | FOX 38 Float 29" Factory E 180mm 15x110 |
| Damper: | FOX Float X NEO Factory 250x75 |
| Tylna przerzutka: | SRAM XX Eagle Transmission 12speed |
| Manetki: | SRAM POD Ultimate AXS Controller |
| Hamulce: | Magura MT7 4-Piston |
| Tarcze: | Magura MDR-P CL 203 |
| Koła: | DT HXC 1200 Spline Carbon CL 110/15TA|622x30TSS TLR / DT HXC 1200 Spline Carbon CL 148/12TA|584x30TS |
| Opona przód: | Schwalbe Magic Mary Evo SuperTrail TLE 65-622 |
| Opona tył: | Schwalbe Big Betty Evo SuperGravity TLE 65-584 |
| Kierownica: | KTM PRIME Trail35 Carbon rizer20 800mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GE10 |
| Siodło: | Fizik Terra Aidon X5 SAlloy |
| Sztyca: | RockShox Reverb AXS wireless T125 |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 38,1mm x 15 |
| Korba: | SRAM XX T-Type E-MTB 165 mm ISIS |
| Napęd: | SRAM XX Eagle T-Type 12s |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Prowler Dimmix CB 170 UDH|Bosch BDU38/M5230 Widelec: FOX 38 Float 29" Factory E 180mm 15x110 Damper: FOX Float X NEO Factory 250x75 Tylna przerzutka: SRAM XX Eagle Transmission 12speed Manetki: SRAM POD Ultimate AXS Controller Hamulce: Magura MT7 4-Piston Tarcze hamulcowe: Magura MDR-P CL 203 Koła: DT HXC 1200 Spline Carbon CL 110/15TA|622x30TSS TLR / DT HXC 1200 Spline Carbon CL 148/12TA|584x30TSS XD TLR Opona przód: Schwalbe Magic Mary Evo SuperTrail TLE 65-622 Opona tył: Schwalbe Big Betty Evo SuperGravity TLE 65-584 Kierownica: KTM PRIME Trail35 Carbon rizer20 800mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GE10 Siodło: Fizik Terra Aidon X5 SAlloy Sztyca: RockShox Reverb AXS wireless T125 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 38,1mm x 15 Korba: SRAM XX T-Type E-MTB 165 mm ISIS Łańcuch: SRAM XX Eagle T-Type 12s Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VP-539 nylon