| Kod | 1260240109 |
| EAN | 9008594504196 |
| Nr katalogowy | 1260240109 |
| Rama | Macina Urbanator Alloy 6061|CPT400 Bosch BDU31/R4350 |
| Widelec: | X-Strada Gravel Perf. Carbon w/mount F14 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES U4000-9 LG shadow |
| Manetki: | Shimano CUES U4000-9 display |
| Hamulce: | Tektro HD-R280 |
| Tarcze: | Tektro TR-35 CL 160 |
| Opona przód: | Continental Contact Speed 42-622 Reflex |
| Opona tył: | Continental Contact Speed 42-622 Reflex |
| Kierownica: | KTM TEAM II flat 2X 680mm |
| Mostek: | KTM Line +20° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | Herrmans Nucore Tour Wave |
| Siodło: | Selle San Marco Regal Short |
| Sztyca: | KTM TEAM II 27.2/350 |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| Korba: | KTM E-RACE ISIS 170mm Q2 |
| Napęd: | Shimano LG500 |
| Zębatka: | |
| Pedały: | KTM TEAM cross alloy ballfree |
| Oświetlenie przód: | Supernova Mini2 100Lux |
| Oświetlenie tył: | Supernova TL3Z |
| Bagażnik: | KTM Micro Rack snap-it 2.0 |
| Podpórka: | KTM 28" adjustable MY2025 flatmount |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Urbanator Alloy 6061|CPT400 Bosch BDU31/R4350 Widelec: X-Strada Gravel Perf. Carbon w/mount F14 Tylna przerzutka: Shimano CUES U4000-9 LG shadow Manetki: Shimano CUES U4000-9 display Hamulce: Tektro HD-R280 Tarcze hamulcowe: Tektro TR-35 CL 160 Opona przód: Continental Contact Speed 42-622 Reflex Opona tył: Continental Contact Speed 42-622 Reflex Kierownica: KTM TEAM II flat 2X 680mm Mostek: KTM Line +20° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: Herrmans Nucore Tour Wave Siodło: Selle San Marco Regal Short Sztyca: KTM TEAM II 27.2/350 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm Korba: KTM E-RACE ISIS 170mm Q2 Łańcuch: Shimano LG500 Kaseta: Pedały: KTM TEAM cross alloy ballfree Oświetlenie przód: Supernova Mini2 100Lux Oświetlenie tył: Supernova TL3Z Bagażnik: KTM Micro Rack snap-it 2.0 Podpórka: KTM 28" adjustable MY2025 flatmount